• Головна
  • Полтавським правоохоронцям розповіли про реформування структури
13:24, 14 липня 2015 р.

Полтавським правоохоронцям розповіли про реформування структури

Підсумовуючи роботу за І півріччя, на колегії УМВС говорили про реформування системи органів внутрішніх справ та основні пріоритети діяльності правоохоронців. Також було акцентовано увагу на тісній співпраці правоохоронних відомств та органів державної влади у сфері протидії злочинності та корупції, інформує УМВС в Полтавській області.

Колегія розпочалася із вшанування пам’яті загиблих у зоні АТО та під час трагічних подій у Мукачевому хвилиною мовчання.

У нараді взяли участь перший заступник голови Полтавської обласної адміністрації Андрій Пісоцький, прокурор області Ян Стрелюк, голова Апеляційного суду Андрій Рябішин та представники керівництва Служби безпеки та Державної фіскальної служби Полтавщини та керівництво територіальних підрозділів міліції.

У вступній промові начальник УМВС Олег Бех ознайомив присутніх із вимогами керівництва держави та відомства, які були озвучені 10 липня на колегії Міністерства внутрішніх справ України.

Також очільник міліції зазначив, що головною метою майбутніх перетворень у рамках реформування є створення принципово нової правоохоронної структури.

- Нову систему буде зорієнтовано на захист прав і свобод людини та відновлення довіри громадян. При цьому система пріоритетів сучасної правоохоронної діяльності базуватиметься на якісному обслуговуванні населення, - повідомив Олег Володимирович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бех #реформа #правоохоронці
Оголошення
live comments feed...