• Головна
  • Доньку Анатолія Кукоби обурює намагання пропіаритись на імені її батька
12:02, 14 липня 2015 р.

Доньку Анатолія Кукоби обурює намагання пропіаритись на імені її батька

Анна Кукоба, донька колишнього мера Полтави Анатолія Кукоби, обурена діями Юрія Бехтіра та Лева Жиденка, які використовують ім’я її покійного батька у своїй передвиборчій кампанії.

Нагадаємо, нещодавно у Полтавських ліфтах з’явилась листівки на яких зображений Юрій Бехтір, що зараз знаходиться у команді Лева Жиденка «Нова Полтава», та лозунг «Нова Полтава» – це сила людей та досвід Кукоби». Анна Кукоба вважає подібне спробою брехливо «пропіаритись» на імені її батька.

Своє обурення дочка покійного очільника міста висловила за допомогою звернення через ЗМІ.

"Такі дії – це політичне шахрайство. Я розумію, чому саме так відбувається: Анатолія Тихоновича пам’ятають у місті як господаря, справедливого керівника. Але використовувати його ім’я у власних цілях я вважаю неприпустимим. Хоч Юрій Бехтір і працював у міськвиконкомі під керівництвом мого батька, це не дає йому права такого робити. Що ж стосується Лева Жиденка, то цьому панові можна лише порадити не заграватись у ігри, правила та учасники яких йому невідомі.

Останніми роками Полтава стала некомфортною для проживання. Подивіться хоча б на дороги, це жах! Такого свавілля, як зараз в Полтаві, не було за жодного мера. Дуже прикро бачити, як у нас знищують те, що мій батько створював не один рік. Раніше Полтава була прибраним, процвітаючим та зеленим містом, а подивіться, що відбувається зараз!" - йдеться у зверненні Анни Анатоліївни.

Через ЗМІ Анна Кукоба звернулася до Юрія Бехтіра з проханням припини піар на імені батька.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кукоба #Полтава #мер #дочка #звернення
Оголошення
live comments feed...