• Головна
  • Полтавці відкрили «класичні сторінки» архітектури міста
11:26, 14 липня 2015 р.

Полтавці відкрили «класичні сторінки» архітектури міста

В рамках інформаційно-туристичного проекту «Таємнича Полтава» на вихідних пройшла нова тематична авторська ексклюзивна пішохідна екскурсія «Забуті сторінки полтавського класицизму».

Екскурсія зібрала більш ніж півсотні однодумців, які розділилися на підгрупи та близько двох годин слухали цікаві маловідомі факти про будинки міста виконанні в «класичному» архітектурному стилі. Як і екскурсія «Полтавський модерн», яка була презентована в березні, дана тема розширює та поглиблює уявлення про архітектуру міста. Полтава - це "класичне" місто. Знаючи про унікальність ансамблю Круглої площі, ми часто забуваємо чи не помічаємо більшість інших класичних будівель, які можуть розповісти нам чимало про людей і звичаї того часу, а інколи і відкрити свої таємниці. На екскурсії полтавці дізналися цікаві факти про відомі пам'ятки, відкрили для себе маловідомі будинки з власною історією і побачили як виглядали споруди, які були знищені, або перебудовані.

На наступних екскурсіях мова піде про полтавську фортецю та підземелля, а також про легенди та містичні історії нашого міста. Проект «Таємнича Полтава» об’єднує однодумців, щоб спільно дізнаватися історію рідного міста. Участь у проекті є добровільною. Приєднатися можуть усі бажаючі на сайті організаторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екскурсія #Полтава #архітектура
Оголошення
live comments feed...