• Головна
  • Микола Кульчинський: «Закон про заборону комуністичної символіки на Полтавщині не виконується»
14:32, 13 липня 2015 р.

Микола Кульчинський: «Закон про заборону комуністичної символіки на Полтавщині не виконується»

Сьогодні у Полтаві відбулося розширене засідання Секретаріату Громадської ради при облдержадміністрації, на якому розглянули питання «Про заходи з виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Нам вдалося поспілкуватися з українським політиком, колишнім народним депутатом ВР України, головою Полтавського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» Миколою Кульчинським.

«На Полтавщині Закон про заборону комуністичної символіки, м’яко кажучи, не виконується в повній мірі, а взагалі, майже не виконується. Закон передбачає дуже широкий спектр заходів, спрямованих на виконання цього Закону про перейменування районів, сіл, районів у містах. Наразі, цього, поки що, ніде не видно. Крім того, йдеться про пам’ятники тоталітарної доби, цього також ми не бачимо. Якщо проїхатися по полтавських селах, то там стоять по два-по три пам’ятника Леніну, - розповів Микола Георгійович, - Очевидна необхідність більш наполегливо взятися до виконання цього закону. Крім того, Закон надає можливості. Якщо органи місцевого самоврядування не працюють, то держадміністрація має це врегулювати, а для цього треба виконати чималий обсяг роботи. Поки що РДА у Полтавській області не працюють над виконанням цього Закону».

За словами Кульчинського, з моменту підписання Закону минуло більше трьох місяців, проте реальних змін наразі немає.

«Полтавська ОДА не має навіть повної картини того, що треба змінювати. Які гаї, сквери, райони, вулиці та міста потрібно змінювати. Голова Полтавської ОДА має видати відповідне розпорядження про збір такої інформації», - заявив екс-нардеп.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кульчинський #Полтава
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...