• Головна
  • У конкурсі «100 кращих товарів України» 4 підприємства-переможця з Полтавщини
12:30, 31 жовтня 2011 р.

У конкурсі «100 кращих товарів України» 4 підприємства-переможця з Полтавщини

Стали відомі переможці загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у 2011 році.

Приємно відзначити, що в числі тих, чию продукцію цьогоріч визнано найякіснішою в Україні, відразу 4 підприємства з Полтавщини. Це приватне підприємство «Фермерське господарство «Садки»» з Кременчуцького району з олією соняшниковою нерафінованою вимороженою, ПАТ «Кременчукм’ясо» з ковбасою «Московська» сирокопченою вищого сорту, ПАТ «Миргородський завод мінеральних вод», яке представило на конкурс воду мінеральну природну столову гідрокарбонатну складного катіонного складу слабогазовану «Миргородська Лагідна» та АТ «Пирятинський сирзавод» з сиром твердим «Голландський» брусковим 45% жиру.

Крім того, 3-м підприємствам нашої області присвоєне почесне звання лауреатів конкурсу. А саме, вже згаданому ПАТ «Кременчукм’ясо» за сосиски «Дитячі» вищого сорту в натуральній оболонці, ТОВ «Укрпродснекгруп» з Карлівського району, яке виготовляє свою продукцію під торгівельною маркою «Вкусняшки от Сашки», за ядра насіння соняшника обсмажені та приватному підприємству «Виробничо-комерційна фірма «Суворов»» з Кременчука за цукерки глазуровані кондитерською глазур’ю.

Ще три підприємства області стали фіналістами конкурсу. В їх числі приватне виробничо-комерційне підприємство «Екопласт», яке представило обігрівачі для приміщень стаціонарні типу «ЭИНА», ДП «Підприємство НВК УДДУПВП» в Полтавській області №65, яке представило костюм чоловічий для захисту від загальновиробничих забруднень та механічних впливів і готельно-ресторанний комплекс «Лінива Віра» приватного підприємця Шрамової Т.Б. з села Пишне Лубенського району.

Цьогоріч підприємствам з Полтавщини довелося конкурувати з 245-ма суб’єктами господарської діяльності з інших областей нашої держави, які «дійшли» до загальнодержавного етапу конкурсу. Всього в ньому взяли участь близько півтори тисячі підприємств, які задіяні в різних галузях економіки. Найбільш запеклою виявилася боротьба серед виробників харчової продукції, яких у фінальному етапі найпрестижнішого змагання з якості було 97. Зокрема, активно включилися в змагання виробники соняшникової олії з різних регіонів нашої держави. Нагадаємо, що лише з Полтавщини за перемогу боролися троє таких підприємств.

Крім того, у фіналі змагалися 69 виробників товарів виробничо-технічного призначення, 52 виробники промислових товарів для населення і 42 надавачі послуг.

А ось у відносно новій номінації «Вироби народних художніх промислів» на загальнодержавний рівень конкурсу вийшло лише два учасники: Овруцька мала академія народних мистецтв та ремесел, яка представила картини з художньо обробленої соломки (Житомирська обл.) та приватне підприємство «Кулаковський» з кованими виробами (Рівненська обл.).

Також, як позитивний момент, слід відзначити, що найбільша кількість учасників – це малі підприємства, їх на загальнодержавний етап конкурсу вийшло 121. Середніх підприємств цього року було 68, великих – 73.

Відрадно, що серед учасників конкурсу збільшилася кількість навчальних закладів, серед яких, як ВНЗ, так і професійно-технічні училища.

Побільшало на всеукраїнському змаганні з якості і надавачів послуг. У зв’язку з підготовкою України до Чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012» значно зросла кількість учасників з надання готельних, ресторанних та туристичних послуг.

Крім того, змагалися заклади, які надають лікувально-діагностичні та санаторно-курортні послуги, музеї, фірми, що займаються організацією мандрівок на плотах, популяризацією олімпійських видів спорту тощо.

Тож, нагородження виробників продукції та надавачів послуг, що потрапили до «сотні кращих в Україні», планується провести на найвищому рівні, за участю керівників уряду та представників засобів масової інформації. Урочистості проходитимуть у Києві, в рамках Європейського тижня якості, 9-10 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...