• ФК «Полтава» не змогла переграти ПФК «Суми»
17:00, 12 липня 2015 р.

ФК «Полтава» не змогла переграти ПФК «Суми»

Полтавці виграючи в два м’ячі не змогли втримати перемогу – 2:2.

11 липня в Полтаві пройшов черговий передсезонний поєдинок між місцевими городянами та муніципальну команду з Сум. Вже на 3 хвилині «Полтава» вийшла вперед завдяки зусиллям Зозулі. А на старті другої половини Масалов подвоїв перевагу. Проте до кінця додержати переможний рахунок підопічні Федорчука не змогли. «Суми» зуміли відігратися і звести матч до нічиї – 2:2.

ФК «Полтава» - ПФК «Суми» - 2:2

Голи: Зозуля 3', Масалов 48' -  Богачов 59', Фатьянов 75'

ФК «Полтава» (1-й тайм) : Кучинський, Бондаренко, Гравець на перегляді, Фаворов, Кравченко, Стеценко, Зозуля, Масалов, Недоля, Шастал, Вовченко.

ФК «Полтава» (2-й тайм): ГНП, Фаворов, Ткачов, ГНП, Ковальчук, Зозуля, Масалов, Кравченко, Шастал, Рогозинский, Вовченко.

ПФК «Суми»: Литвиненко, Голіков, Котелюх, Медведєв, Пінчук, Ігнатенко, Лебеденко, Гребенюк, Богачов, Ярошенко, гравець на перегляді

На заміну виходили: Важинський, Сидоренко, Брікнер, Фатьянов, гравці на перегляді