Лазерна епіляція є найбільш ефективним способом позбутися непотрібного волосся. Механізм дії заснований на використанні діодного лазера, який   поглинається пігментом волосяних фолікулів - меланін. Цей промінь знищує пігмент, який призводить до пошкодження волосяного фолікула, в результаті чого він поступово атрофуються і призводить до втрати волосся. Лазер працює тільки поверхнево, не зачіпаючи навколишні тканини і функції організму. Крім того, охолодження лазерного наконечника підтримує низьку температуру обробленої шкіри.

  Кажуть лазерна епіляція Черкаси залежить також від кольору і товщини волосся. Найкращі результати досягають людей з темними і густими волосками.  Люди з низьким вмістом волосся меланіну менш схильні до використання.

   Лазерний діод - LightSheer є кращим пристроєм, який зазвичай використовується для видалення небажаного волосся. LightSheer лазерна епіляція дозволяє незворотні наслідки epilacyjne в безпечної, швидкої та неінвазивної чином. Пристрій LightSheer має міжнародно визнаний стандарт безпеки і сертифікат якості, виданий FDA (Американська міністерства. Продовольства і медикаментів).

Епіляція здійснюється:

для естетики

у разі гормональних порушень - гірсутизм, ЦУП, запалення волосяних фолікулів і врослі волоски (хімічний депілятор, віск або гоління), у разі підвищеної чутливості після гоління.

   Важливим фактором в ефективності видалення волосся циклічний ріст волосся. Ми розрізняємо три фази росту волосся: анаген, телоген і Катаген. Під час процедури  волосся будуть знищені, які знаходяться у фазі росту,  анагену. Решту волосся в фазі спокою, який зазвичай триває близько тижня. Для досягнення задовільного ефекту лікування слід повторити через кожні 8-12 тижнів, коли волосся знову у відповідній фазі росту. Звичайно проводиться від 4 до 6 процедур, таким чином, зменшуючи ріст волосся приблизно 95%.

      У відповідних випадках епіляція також під впливом систематичних процедур виконання, що дає вам контроль над ростом волосся. Скорочення або подовження  розриву між лікуванням може збільшити кількість необхідних процедур.