• Головна
  • Мамай: «Нажаль, працівники УМВС не виконували свою роботу»
14:32, 10 липня 2015 р.

Мамай: «Нажаль, працівники УМВС не виконували свою роботу»

Міський голова Полтави прокоментував події які відбулися в Міській раді та під стінами будівлі, в результаті яких відбулася бійка з нардепом Капліним та наїзд автівки мера на депутата міськради Олександра Шамоту.

«Прикро те, що коли я виходив з кабінету в мене всі дії були погоджені з працівниками внутрішніх справ і вони мені пообіцяли забезпечити безперебійний прохід. Нажаль, вони не спрацювали і трапилося те що трапилося. Працівників УМВС було багато, але ніхто не виконував свою роботу. Це революція і її треба пережити», - каже Олександр Мамай.

Міський голова зазначив, що бійку розпочав народний депутат України Сергій Каплін.

«Каплін мене вдарив кулаком в обличчя. Нічого, переживу. Ви ж знаєте Сергія Каплін. Він у нас ще тієї породи. Каплін хворий. Чим саме? Це нехай лікарі вже ставлять діагноз».

Також мер пояснив, чому називав Капліна Льовочкіним:

«Ви всі розумієте. Колись він був в партії «УДАР», потім в «Блоці Петра Порошенка», зараз його Льовочкін проектує. Капліну треба йти якось до влади, я це розумію, ніяких проблем немає, але лише через три з половиною будуть вибори. Проголосують за Капліна – Каплін буде мером, за Шамоту – Шамота, за Мамая – Мамай. Треба почекати. Якщо Каплін каже, що його партія набере певну кількість голосів і він каже, що це багато, на першій же сесії може змінити ці тарифи, або зробити взагалі їх безкоштовними. Сьогодні в Кременчуці тарифи – 4 грн, хоча місто менше Полтави. В Комсомольску також 4 грн. Чому Каплін не поїхав сьогодні в Кременчук чи Комсомольск? Ми прекрасно це розуміємо – зробити свою справа. Нажаль, йому це вдалося. Проект рішення про зменшення тарифів є. Я його збирався винести на цю сесію останнім питанням. Вони, мабуть, знали якийсь результат, тому їм потрібно було, щоб це було першим питанням».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мамай #Каплін #Шамота
Оголошення
live comments feed...