• Головна
  • Полтавські пожежники вийдуть на акцію протесту?
17:08, 10 липня 2015 р.

Полтавські пожежники вийдуть на акцію протесту?

Нещодавно у мережі почали з'являтися повідомлення про організацію Всеукраїнського бойкоту пожежних.

Заплановано, що акція протесту відбудеться 16 липня о 10.00 у стін будівлі Верховної Ради України. Сюди мають з'їхатися співробітники ДСНС з усіх регіонів України. Крім того, подібні акції планують провести у кожному обласному центрі країни біля облдержадміністрацій.

Учасники акції висувають свої вимоги до депутатів всіх рівнів. Зокрема йдеться про створення спеціальної комісії, яка буде розслідувати факти корупції та зловживання службовим становищем у відомстві. Серед вимог, які висувають рятувальники - це люстрація керівних органів ДСНС та внесення змін до Законів, які регламентують роботу ДСНС (контракти, страхування, поліпшення умов праці та соціальні гарантії).

Наразі невідомо, чи долучаться полтавські рятувальники до Всеукраїнської акції. В телефонній розмові начальник сектору зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Світлана Рибалко розповіла, що їй нічого невідомо про запланований бойкот і інформації про те, чи долучаться до акції протесту полтавські рятувальники у неї немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бойкот #ДСНС #рятувальники #Рибалко
Оголошення
live comments feed...