• Головна
  • Кременчуцьку виховну колонію відвідала піклувальна рада
13:41, 9 липня 2015 р.

Кременчуцьку виховну колонію відвідала піклувальна рада

9 липня 2015 року на території Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбулось чергове засідання піклувальної ради при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради. Робоча зустріч пройшла під головуванням заступника міського голови, голови піклувальної ради Віталія Малецького.

В засіданні взяли участь члени піклувальної ради: представники управлінь та відділів міськвиконкому, громадських, державних, релігійних  організацій та керівництво виховної колонії.

Віталій Малецький розпочав засідання з організаційно-плануючих питань. Присутні підбили підсумки проведеної роботи в І півріччі поточного року. Обговорили найважливіші питання організації соціально-корисної зайнятості підлітків та питання, спрямовані на поліпшення матеріально-технічних умов відбування покарання засуджених.

Запрошені визначили проблемні питання, підготували пропозиції до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради щодо вирішення порушених питань.

Начальник виховної колонії Юрій Величко виразив слова вдячності присутнім за піклування про вихованців, за допомогу у створенні атмосфери затишку і краси в установі, за прагнення підтримати і продовжити добрі традиції установи, творчу і плідну співпрацю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колонія #рада #малецький
Оголошення
live comments feed...