• Молодіжка полтавської «Ворскли» обіграла першоліговий «Нафтовик»
13:02, 9 липня 2015 р.

Молодіжка полтавської «Ворскли» обіграла першоліговий «Нафтовик»

Результат матчу визначив єдиний гол – на 36 хвилині з пенальті відзначився Ічанський.

Полтавці вибудували свою гру від оборони, намагаючись упіймати більш досвідчених суперників на контратаці. Це їм вдалося на 36-їй хвилині матчі. Олійник прострілив з флангу, м’яч у штрафному зустрівся із рукою захисника, а це за футбольними правилами карається 11-метровим. Ічанський влучно виконав пенальті – 1:0.

У другому таймі підопічні Олександра Омельчука мали ще кілька моментів. Зокрема, вже під кінець гри, Січкарук своїм ударом струсонув штангу воріт суперників. А ще пізніше, за дві хвилини до кінця, арбітр міг призначити і другий пенальті за фол проти Браги, але робити цього не став, обмеживши перемогу «ворсклянам» на один м’яч.

Що ж до наших суперників – «Нафтовика» вони не мали в цій грі навіть напівмоментів.

«Ворскла»: Вічний, Квасний, Бобров, Остапенко (Січкарук, 68), Одарюк, Олейник, Ічанський, Гаркуша, (Мельник, 88), Турсунов (Даллку, 45), Шаповал (Пилиповець, 86), Авраменко (Брага, 78).