12:45, 9 липня 2015 р.

Як судили Мамая. Відео

8 липня в Решетилівському районному суді, що на Полтавщині, пройшли слухання відносно корупційних справ міського голови Полтави Олександра Мамая. Вперше до суду з’явився і сам звинувачений.

Судять Мамая за обвинувачення в тому, що з метою сприяння у реалізації майнових прав та інтересів падчерки Ірини Климко він не повідомив Полтавську міську раду про наявність конфлікту інтересів при розгляді даного питання. Міський голова виніс питання на розгляд сесії, особисто проголосував за його прийняття, а потім підписав рішення Полтавської міської ради від 17 квітня 2013 року та додаток до нього про надання Ірині Климко дозволу строком на 1 рік розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території земель, які належать на праві комунальної власності територіальній громаді Полтави.

В підсумку судового засідання захист Мамая подав два клопотання. В першому захисник міського голови Олександр Ковжога просить встановити місце проживання падчерки Мамая Ірини Климко на момент виділення земельної ділянки та наявності спільного побуту між родичами. В другому попросили перевірити компетентність працівника УБОЗу, який склав протокол на Мамая. Захист стверджує, що мер не знав, що виділяє землю своїй родичці.

Відео з судового засідання, зняте представниками "Партії простих людей", дивіться нижче:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мамай #суд #Климко
Оголошення
live comments feed...