• Головна
  • Мешканці Полтавщини за півроку заплатили більше 7 мільярдів грн. податку
11:59, 9 липня 2015 р.

Мешканці Полтавщини за півроку заплатили більше 7 мільярдів грн. податку

Завдяки співпраці платників податків та органів ДФС у Полтавській області у І півріччі 2015 року до державного бюджету було мобілізовано платежів в сумі майже 7 млрд. 111 млн.грн., що більше фактичних надходжень за аналогічний період 2014 року у 1,8 рази, або майже на 3 млрд.160 млн.гривень.

Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василь Храмов, якщо проаналізувати мобілізацію в розрізі основних бюджетоутворюючих податків, то надходження до державного бюджету зросли: по рентній платі за користування надрами в 2,5 рази або майже на 3 млрд. 218 млн.грн. та збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для: споживачів усіх форм власності - в 3,2 рази або на 61,6 млн.гривень.

Крім того, у зв'язку із внесеннями змін до Бюджетного та Податкового кодексів України, за підсумками І півріччя цього року до державного бюджету було спрямовано 25% податку на доходи фізичних, осіб в сумі 334,9 млн.грн. та мобілізовано військового збору 139 млн.гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Храмов #податки #ДФС
Оголошення
live comments feed...