• Головна
  • Полтавщина підрахувала втрати в зоні АТО
09:18, 8 липня 2015 р.

Полтавщина підрахувала втрати в зоні АТО

Учора, 7 липня, у приміщенні Полтавської ОДА відбувся круглий стіл за участю представників громадськості, влади та ЗМІ.

Ініціаторами зібрання виступила громадська організація "Товариство ветеранів АТО". Головними питаннями, які обговорювалися на зібранні були проблеми соціального та юридичного захисту учасників АТО та їх родин, житлове питання, виділення землі. працевлаштування та пільги передбачені учасникам АТО.

Нагадаємо, Полтавська міська рада проігнорувала круглий стіл з питань нагальних проблем учасників АТО.

Станом на сьогодні 107 військових загинули на Донбасі за час проведення АТО. Про це відзвітувалася Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА. На жаль, не всі родини загиблих героїв АТО отримали відповідний статус. З 107 відповідну соціальну захищенність мають лише 83 сім'ї.

Людмила Корнієнко розповіла про ситуацію з виплатами родинам загиблих учасників АТО, а також про проблеми з якими стикаються ці люди. "Ми маємо створити "соціальний паспорт" кожної родини, член якої віддав життя за цілісність України. В нього будемо вносити ті потреби та проблеми, які потрібно, передусім вирішувати в цих сім'ях. так ми зможемо максимально ефективно допомагати цим родинам", - наголосила чиновниця.

Крім того, директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА звернулася до представників влади з проханням на місцевому рівні відновити право на безоплатний проїзд родинам учасників бойових дій. в Полтавській області такиї сімей налічується 452.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #АТО #загиблі
Оголошення
live comments feed...