• Головна
  • Міністр відмітив «розумне вкладання коштів» в газову компанію Полтавщини
11:12, 7 липня 2015 р.

Міністр відмітив «розумне вкладання коштів» в газову компанію Полтавщини

6 липня Полтавщину з робочим візитом відвідав Міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин, повідомляє Полтавська ОДА.

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко разом із першим заступником Андрієм Пісоцьким та головою Новосанжарської РДА Сергієм Бульбахою супроводжували  Міністра до промислового майданчика СП «Полтавська газонафтова компанія».

Тут посадовець ознайомився з роботою установки первинної підготовки нафти та газу та установки з вилучення зрідженого газу.

Поблизу Опішні Міністр відвідав Солохівське газоконденсатне родовище, а також Більське газоконденсатне родовище ГПУ «Полтавагазвидобування», ознайомився з новітнім процесом будівництва Котелевської азотної станції.

Ця азотна станція сприятиме заміщенню газу та реанімує Котелевське родовище газоконденсату ГПУ «Полтавагазвидобування», яке з часом «заводнилося» та вичерпало свої можливості.

За даними головного інженера «Укргазвидобування» Олексія Нестеренка, на будівництво цього об’єкту пішло 40 млн. грн.

16 липня заплановано запустити азотну станцію в дію, а нині ж тривають пусконаладжувальні роботи.

Володимир Демчишин залишився вдоволений новою «азотною» технологією та вважає, що подібні капіталовкладення швидко себе окуплять.

«Це – прогресивне технічне рішення задля збільшення видобування газу. Розумне вкладення коштів у вітчизняне підприємство», –  підкреслив Демчишин.

Також Міністр висловився за те, щоб знайти баланс податкового навантаження нафтогазовидобувних підприємств та соціальних гарантій, а також з боку держави – максимально спростити видачу дозволів та забезпечити чіткі правила їх отримання.

Про спрощення отримання ліцензій і дозволів, зменшення податкового тиску та рентної плати зокрема, йшлося у Котельві, під час спільної наради представників відомств, голів обласних державних адміністрацій та керівників газовидобувних компаній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Головко #Пісоцький #Демчишин #газ
Оголошення
live comments feed...