• Головна
  • Як нарахувати премію за неефективну роботу – досвід керівника «Полтавафарм»
16:39, 6 липня 2015 р.

Як нарахувати премію за неефективну роботу – досвід керівника «Полтавафарм»

Керівник комунального підприємства Наталія Стецюк з 2012 по 2014 роки нарахувала собі майже 400 тисяч грн. за ефективну роботу.

6 червня в.о. начальник Держфінінспекції в Полтавській області Ірина Салогуб доповіла про підсумки проведення фінансового аудиту діяльності підпорядкованого обласній раді комунального підприємства «Полтавафарм».

В підсумку аудиту було встановлено, що ефективність управління «Полтавафарм» була на низькому рівні. А загальна сума порушень і недоліків виявлених під час проведення аудиту діяльності підприємства становить понад 4 млн грн.

Цікаво, що протягом періоду з 2012 по 2014 роки керівник комунального підприємства Наталія Стецюк отримувала понад 30 тисяч гривень в місяць. Коли звичайний працівник отримував 3 тисячі, а середня зарплата по області – 3184 грн. При цьому Стецюк сама собі налічувала величезні премії.

«По контракту керівник отримувала близько 12 тисяч зарплати, плюс 50% від зарплати – понаднормові. Все інше, а це 12 тисяч – премія за ефективну роботу», - каже Ірина Салогуб.

За цей період керівник «Полтавафарм» нарахувала собі 399 тисяч грн. премій. Хоча підсумки аудиту доводять навпаки про неефективну роботу підприємства.

Так було встановлено, що зростання доходності підприємства було досягнуто не за рахунок збільшення обсягів продажу, а шляхом підвищення цін на лікарські засоби в середньому в 2 рази. При цьому обсяг продаж зменшився втричі. Також зменшилася мережа аптечних закладів підприємства. Якщо на початок 2012 року «Полтавафарм» налічувала 256 аптек, то 1 січня 2015 їх стало 222. Тобто держава недоотримала більше 400 тисяч гривень. Також зменшилась і кількість працівників за цей період на 72.

Також Стецюк видавала доручення на придбання лікарських засобів у 7 постачальників – майже 70% всього обороту «Полтавафарм».

«Всі ці постачальники є представниками Харкова, Дніпропетровська та Києва. В які області йдуть платежі всім зрозуміло. А це вже порушення принципу економічного конкуренції», - говорить Салогуб.

Крім цього «Полтавафарм» має відраховувати 10% прибутку до обласного бюджету, але з 2012 року цього не робила. В результаті обласний бюджет недоотримав майже 1 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавафарм #стецюк #салогуб #підприємство #ліки
Оголошення
live comments feed...