• Головна
  • Ще 39 військовослужбовців з Полтавщини отримали посвідчення учасника бойових дій
15:20, 4 липня 2015 р.

Ще 39 військовослужбовців з Полтавщини отримали посвідчення учасника бойових дій

На даний час до Полтави із зони АТО повернулись 201 військовослужбовець.

З усіма воїнами за необхідністю працюють соціальні працівники, вивчають їх проблеми, надають консультації з питань працевлаштування, оформлення субсидій, допомагають у проведенні медичного обстеження, відправляють на санаторно-курортне лікування тощо. Участь у бойових діях – це стресова ситуація як для військовослужбовців, так і для їх родин, тому працівники Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надають також і психологічну допомогу родинам.

Одна із важливих проблем військовослужбовців, на вирішення якої необхідний час, залишається проблема оформлення посвідчення учасника бойових дій. Серед загальної кількості демобілізованих, посвідчення учасника бойових дій мають вже 80 військових та 3 – інваліда війни. Решта документів знаходиться в Києві на оформленні.

В урочистій атмосфері заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Порохня вручила посвідчення ще 39 учасникам АТО. Під час вручення Світлана Казимирівна висловила подяку рідним та близьким військових.

По завершенню демобілізовані отримали консультацію з необхідних їм питань від спеціалістів «єдиного вікна», створеного для вирішення нагальних проблем учасників АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #посвідчення #Полтава
Оголошення
live comments feed...