• Головна
  • В центрі Полтави комунальники вирили величезний колектор. Фото
13:02, 4 липня 2015 р.

В центрі Полтави комунальники вирили величезний колектор. Фото

Ситуація з каналізаційними колекторами досить серйозна – це одна з найболючих проблем підприємств водопровідно–каналізаційної галузі в Україні.

Більшість колекторів у Полтаві побудовано у 60-80 р.р. минулого сторіччя з залізобетону, розповідають в прес-службі "Полтававодоканалу". А причиною постійних аварій - це сульфатно-газова корозія, яка руйнує складову бетону. Як наслідок – просідання грунту і утворення так званих „провалів”.

Нажаль, з часом, така тенденція збільшується і потребує прийняття невідкладних заходів.

На даний час на розі вулиць Коваля - Майдан Незалежності проводяться роботи по заміні ділянки каналізаційного колектору із залізобетонних труб, який був прокладений у 1968 році. Роботи ведуться на на глибині до 4, 5 м. , ускладнюються роботи тим, що в центральній частині міста багато перетинань з іншими комунікаціями.

Близько 30 метрів старого колектору буде замінено на сучасні поліхлорвінілові конструкції, термін експлуатації яких понад 50 років. На даному відрізку робіт задіяні провідні фахівці підприємства з залученням спеціалізованої техніки.

Комунальники просять полтавців віднестися з розумінням до тимчасових незручностей, адже роботи ведуться весь світловий день.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #центр #колектор
Оголошення
live comments feed...