• Головна
  • На Полтавщину завітав посол Бельгії
15:52, 3 липня 2015 р.

На Полтавщину завітав посол Бельгії

Влада Полтавської області підтримує партнерські стосунки та обмінюється досвідом із Бельгією. 3 липня до нас завітав Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Бельгія в Україні пан Люк Якобс та місія із співробітництва в аграрному секторі Провінції Ено Королівства Бельгія на чолі з депутатами провінції Ено паном Сержем Юсташом та паном Жеральдом Морганом. У ході триденного візиту гості ознайомляться із аграрним сектором та сільським господарством області.

Бельгійська делегація зустрілася із головою Полтавської ОДА Валерієм Головком, головою облради Петром Вороною, в.о. директором Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитром Орловим, директором Департаменту агропромислового розвитку Сергієм Фроловим, ректором Полтавської державної аграрної академії Валентиною Аранчій та керівником Полтавської торгово-промислової палати Володимиром Олійником.

Співпраця провінції Ено та Полтавської області триває з 2011 року. Завдяки різним проектам партнерства, спочатку освітнім між навчальними закладами, а потім і економічним, Полтавщина й Провінція Ено встановили довготривалі відносини.

Партнери поділилися досвідом у аграрному секторі, презентувавши свої здобутки. Валерій Головко мав низку запитань до представників місії із співробітництва в аграрному секторі стосовно урожайності в Провінції Ено.

Головними складовими високої урожайності гості назвали підготовку високоваліфікованих кадрів, врахування типу ґрунту при посіві різних культур, оптимальне використання засобів захисту рослин та створення наукових центрів

  • Мені цікаво дізнатися, які ваші здобутки в цій галузі ми зможемо запозичити. Це стане предметом для подальшої співпраці, - зазначив Валерій Головко.

Валентина Аранчій сказала, що головне у досягненні високої урожайності – це наука та селекція культур.

  • У Європі вища урожайність і продуктивність тварин, ніж у нас, оскільки наше слабке місце – селекція.

Під кінець зустрічі Валерій Головко зазначив:

  • Я сподіваюся, що наші напрацювання у науковій сфері будуть продовжені. Той досвід, який має Бельгійська сторона, дуже важливий і ми маємо використати його в аграрному секторі.

У рамках візиту бельгійська делегація також візьме участь у круглому столі, що відбудеться в Аграрній академії, та відвідає сільськогосподарські підприємства області.

Прес служба Полтавської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #Бельгія #посол
Останні новини
Оголошення
live comments feed...