• Головна
  • До Полтави завітали активісти народного контролю обіцянок чиновників
14:30, 3 липня 2015 р.

До Полтави завітали активісти народного контролю обіцянок чиновників

3 липня в Полтаву завітали активісти системи народного контролю «Слово і Діло».

Метою приїзду активістів стала презентація рейтингу відповідальності та стану виконання власних обіцянок перед жителями Полтавщини голови обласної державної адміністрації Валерія Головка, міського голови Полтави Олександра Мамая та народних депутатів-мажоритарників.

Система народного контролю «Слово і Діло» вже понад 5 років займається відслідковуванням і вивченням тематики обіцянок українських політиків та чиновників.

«Наразі головними суб’єктами нашого моніторингу є Президент, адміністрація Президента, Кабмін, члени уряду, депутати ВР, губернатори, а також міські голови обласних центрів України. Але надалі в планах є розвивати систему моніторингу за допомогою журналістів, громадських активістів, - розповів голова організації Євген Заїка. – Ми фіксуємо обіцянки передвиборчі, а також поточні. Є проблеми в даній роботі, бо політики звикли говорити загальними назвами, загальними термінами, без прив’язки до виконавців. Але намагаємося максимального глибоко відслідковувати діяльність політиків. Перевіряємо виконання обіцянок ми як за допомоги запитів і звернень, так і публічної інформації».

На сьогоднішній день на порталі «Слова і Діла» акумулюється понад 20 тисяч обіцянок.

«Лише за підсумками 6 місяців роботи ВР нами було зафіксовано понад 6 тисяч обіцянок народних депутатів. Що стосується мерів та губернаторів, то тут все набагато скромніше. По головам ОДА зафіксовано трохи більше 600 обіцянок. У мерів майже 2500 тисяч», - каже Євген Заїка.

Звіти роботи міського голови Олександра Мамая та нардепів-мажоритарників читайте згодом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обіцянки #мер #губернатор #народний контроль
Оголошення
live comments feed...