• Головна
  • Голова Полтавщини не зміг відповісти перед активістами за свою роботу через відрядження до зони АТО
13:30, 3 липня 2015 р.

Голова Полтавщини не зміг відповісти перед активістами за свою роботу через відрядження до зони АТО

Голова Полтавської ОДА за 6 місяців виголосив 30 обіцянок, виконавши лише 8 з них.

3 липня в Полтаві активісти народного контролю «Слово і Діло» презентували рейтинг роботи губернатора області Валерія Головка. За підрахунками активістів за 6 місяців перебування на посаді Головко виголосив 30 публічних обіцянок. Виконав губернатор Полтавщини лише 8 власних декларацій, 6 можна вважати вже невиконаними. Ще 16 знаходяться у процесі виконання.

«Ми збираємо ці обіцянки з офіційних джерел – сайтів ОДА, прес-служб, зі сторінок у соцмережах, з публічних виступів за наявності відео або аудіо підтверджень», - розповів голова ГО «Слово і Діло» Євген Заїка.

Головна тема обіцянок Валерія Головка – це держуправління. Коли більшість очільники областей роблять заяви в сферах економіки, сільського господарства. Саме в сфері державного управління Головко має найбільше невиконаних (5), виконаних (4) та в процесі реалізації обіцянок (10).

Серед головних виконаних обіцянок можна виокремити виділення більше 1 млн грн на оздоровлення бійців АТО. Також Головко забезпечив виділення 2,7 млн грн для фінансування залізничної лікарні у Гребінці та виділив кошти на придбання транспорту і паливно-мастильних матеріалів для 25 груп швидкого реагування.

А ось серед невиконаних можна виокремити обіцянку прозвітувати до 1 травня про перевірку правомірності надання документів на будівництво в історичній частині Полтави. Крім цього Головко не знайшов «уазики» для 8-ї окремої автомобільної санітарної роти та не опублікував проект бюджету області для обговорення в ЗМІ.

Таким чином губернатор Полтавщини має лише 27% в рейтингу відповідальності – стан виконання обіцянок, і займає 13 місце серед всіх очільників. Середній відсоток відповідальності серед голів ОДА – 32%. Крім цього Головко входить в топ-5 найбезвідповідальніших губернаторів – 20% невиконаних обіцянок та 4 місце. Більш безвідповідальними є лише голови Київської, Кіровоградської та Чернівецьої областей.

Цікаво, що короткий термін перебування на посаді Головка – 6 місяців, відмовкою бути не може. Харківський губернатор Ігор Райнін очолив ОДА лише 3 лютого цього року, і вже встиг виконати 31 зі своїх 47 обіцянок. Райнін посідає перше місце в рейтингу відповідальності – 66%.

Варто зазначити, що самого очільника Полтавщини на конференції не було – він й досі знаходиться у зоні АТО.

Інфографіка «Слова і Діла» по Головку нижче:

скан инфо2

скан инфо2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Головко #ОДА #обіцянки #рейтинг
Оголошення
live comments feed...