• Головна
  • Полтавські рятувальники: основна причина гибелі людей на водоймах - алкоголь
17:00, 2 липня 2015 р.

Полтавські рятувальники: основна причина гибелі людей на водоймах - алкоголь

З метою попередження загибелі громадян на воді співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області проводять рейди по місцям масового відпочинку людей на воді.

Так, 1 та 2 липня фахівці Служби порятунку провели профілактичні бесіди з людьми, які відпочивали поблизу водойм Лохвицького та Зіньківського районів.

«Основними причинами нещасних випадків з людьми на воді є купання та перебування на території водоймищ в нетверезому стані, купання в необладнаних для цього місцях: ставках, озерах, водосховищах, малих річок з відсутністю на них спеціальних пляжів, купання у заборонених місцях де встановлено відповідні таблички про заборону купання, необережне поводження у воді під час пірнання, стрибки з «тарзанки» та відсутність належного догляду за дітьми при перебуванні їх у водоймищах», - розповідали рятувальники.

Полтавські рятувальники: основна причина гибелі людей на водоймах - алкоголь, фото-1

Під час спілкування з громадянами співробітники Головного управління вручали тематичні пам’ятки з основними правилами безпечної поведінки на воді.

«Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Купаючись на «дикому пляжі» чи у незнайомому місці - не пірнайте з берега, гірки, дерева. У воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою, купатися краще там, де є рятувальні служби. Особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана. До плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів. Утримуйтеся від далеких запливів, пам’ятайте, що переохолодження - головна причина трагічних випадків», - наголошували фахівці Служби порятунку.

Полтавські рятувальники: основна причина гибелі людей на водоймах - алкоголь (фото) - фото 2

Полтавські рятувальники: основна причина гибелі людей на водоймах - алкоголь (фото) - фото 2

Головне управління ДСНС України у Полтавській області закликає громадян бути обережними під час відпочинку на воді, щоб він був для Вас і Ваших дітей безпечним, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #водойми. рятувальники
Оголошення
live comments feed...