• Головна
  • Шамота очолив полтавський осередок «Партії простих людей»
17:00, 1 липня 2015 р.

Шамота очолив полтавський осередок «Партії простих людей»

Депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота став головою міського осередку «Партії простих людей».

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

В пості депутат прикріпив свідоцтво про реєстрацію структурного утворення політичної партії з підписом начальником Полтавського міського управління юстиції Олександра Лутченка.

За словами Олександра Сергійовича, це перший крок до того, щоб владу у Полтаві отримали прості люди. Також Шамота зазначає, що міський осередок даної партії абсолютно відкритий для людей і закликає приєднуватися до цієї політичної сили.

«Вітаю, всіх прихильників, з реєстрацією Полтавської міської організації Політичної Партії «Партії Простих людей», – оголосив депутат Полтавської міськради.

Нагадаємо, що 23 червня народний депутат Сергій Каплін на сходинках міськради у Полтаві презентував «Партію простих людей». Він наголосив, що ця політична сила іде на вибори до Полтавської міської ради і, без сумніву, переможе. Каплін зазначив, зокрема, зазначив, що його не влаштує перемога у 10, 20, 30 чи 40%. План Капліна — більше, ніж 60% голосів виборців.

Також партія вестиме своїх кандидатів у Полтавську обласну раду.

«Починається надзвичайно серйозна боротьба, важка робота, на яку потрібні сили і Ваша підтримка. Проте найбільша увага і найпильніше зосередження сил відбуватиметься саме у Полтаві. «Партія простих людей» готова презентувати якісний план розвитку, брати відповідальність за кожного свого кандидата по кожному округу міста і справді перемогти корупцію у Полтаві», – зазначив на презентації Сергій Каплін.

Шамота очолив полтавський осередок «Партії простих людей», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Шамота #Каплін #Партія простих людей
Оголошення
live comments feed...