• Головна
  • Каплін вирішив перереєструвати «ППЛ» додавши до назви своє ім’я
12:32, 1 липня 2015 р.

Каплін вирішив перереєструвати «ППЛ» додавши до назви своє ім’я

Сергій Каплін не може перереєструвати «Партію простих людей», котру він зареєстрував у Міністерстві юстиції України ще 27 січня 2015 року. Тепер нардеп хоче, щоб його політсила носила назву «Партія простих людей Сергія Капліна».

В прес-службі нардепа пояснили, що зміна назви викликана тим, що в «Партії простих людей» Каплін не був головою, а тепер очолює цю політсилу.

Правда, Мінюст перереєстровувати партію не квапиться. За словами Капліна це цілеспрямована кампанія проти партії, яка виступає з критикою політики Уряду Яценюка. Нардеп заявив, що партійці готові до пікетів під Кабміном, якщо найближчими днями «Партія простих людей Сергія Капліна» не буде перереєстрована.

«Вже кілька тижнів поспіль документи на перереєстрацію Партії розглядаються в Мін’юсті. За моїми даними, документи лежать на столі у міністра Павла Петренка, який не хоче їх підписувати. І все це за прямою вказівкою Яценюка. Він намагається задушити демократію в країні і не допустити до місцевих виборів опозиційні до нього партії. Але по суті, він зараз намагається знищити не партію, а простих людей, які за нею стоять», - наголосив Сергій Каплін.

Лідер Партії простих людей заявив, що члени політсили готові до пікетів урядових будівель. Зокрема, Кабміну.

«Ми покличемо під ці установи прихильників нашої партії. І тоді Яценюк і його команда побачить, що за Партією простих людей стоять сотні і тисячі українців. Не забувайте, що простих людей в нашій країні 90% і нинішній Уряд проводить політику «соціального геноциду» проти них. Наша політична сила стала на їхній захист і тому Яценюк і ставить нам палиці в колеса», - зазначив Каплін.

Лідер Партії простих людей також зауважив, що і досі в країні діє ускладнена законодавча процедура реєстрації політичних партій, яку запровадили при режимі Януковича.

«Нинішній Уряд звідусюди говорить, що працює над спрощенням бюрократичних процедур. Натомість не зробив жодного кроку, аби ліквідувати спадок старої злочинної влади, зокрема і в законодавстві. Бо Яценюку вигідно грати за правилами Януковича», - заявив Каплін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Каплін #Партія простих людей #Мінюст #Яценюк
Оголошення
live comments feed...