11:49, 1 липня 2015 р.
У Полтаві навчали допомозі ВІЛ інфікованим
25-26 червня 2015 року у Полтаві відбувся тренінг «Формування регіональної соціальної політики шляхом залучення громадського сектору до розробки стратегій подолання суспільно важливих проблем». На заході були присутні керівники регіональних відділень Всеукраїнської мережі ЛЖВ та інших організацій, що діють у сфері послуг для вразливих до ВІЛ груп людей.
Програма тренінгу включала зустріч учасників із керівниками Департаментів соціального захисту населення, у ході якої обговорювалися можливості та перспективи отримання соціального замовлення на місцевому рівні. Це сприяло налагодженню ділових стосунків між керівниками регіональних НУО та очільниками Департаментів з їх областей, формуванню спільного бачення проблеми та створило підґрунтя для плідної співпраці влади і громадських організацій. Також в форматі обговорення фахівці із різних регіонів поділилися наявним досвідом співпраці між неурядовим сектором і владою у питанні виконання соціального замовлення.
Також у ході тренінгу експерти БО «СВІТЛО НАДІЇ» детально проаналізували алгоритми реалізації тих ініціатив, які обрали учасники тренінгу для впровадження у своєму регіоні. Сергій Жук звертав увагу на можливі бар’єри та перешкоди в реалізації того чи іншого проекту, вказував шляхи їх подолання, зважаючи на попередній успішний досвід.
Другий день тренінгу був присвячений детальному розгляду найбільш актуальних для кожного регіону проектів: отримання соціального замовлення на місцевому рівні, план перехідного періоду фінансування на місцевому рівні, залучення соціальних працівників НУО до штату державних установ, оплачувані громадські роботи, оренда приміщення для надання послуг у сфері послуг для уразливих до ВІЛ груп.
Керівник Сумської обласної ГО «Клуб «Шанс»» Олексій Загребельний поділився своїм досвідом у співпраці із владними структурами, який став успішним завдяки реалізації кращиї полтавських ініціатив, зокрема участі у процесі розробки «Стратегії забезпечення доступу представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ до профілактичних послуг на 2015-2018 роки».
Надія Тімошенко та Роман Дрозд, експерти БО «Світло надії», відповіли на питання учасників щодо впровадження обраних ініціатив, надали супровідну документацію для розробки положення про соціальне замовлення.
Дводенна зустріч була другою за ліком в рамках реалізації успішних практик БО «СВІТЛО НАДІЇ». У подальшому полтавські фахівці будуть здійснювати моніторингові візити до організацій у ході впровадження обраних ініціатив, консультуватимуть та надаватимуть експертну підтримку задля якомога кращого результату діяльності з формування регіональної соціальної політики по всій Україні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:38
Вчора
14:28
Вчора
Спецтема
Оголошення
07:22, 21 листопада
08:07, 23 листопада
10:32, 3 грудня
13:21, 1 грудня
6
13:37, 1 грудня
live comments feed...