• Головна
  • Директор ПП «ЛЮГ» подав у міліцію заяву на Сергія Марчишенця
15:27, 1 липня 2015 р.

Директор ПП «ЛЮГ» подав у міліцію заяву на Сергія Марчишенця

Директор найбільшого в Полтаві підприємства з пасажироперевезень Дмитро Гончаров підозрює колишнього директора Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Сергія Марчишенця у підробці документів і використанні свого службового становища задля корупційних оборудок.

Нагадаємо, що на початку червня Сергій Марчишенець написав заяву на звільнення з посади після того, як прокуратура Полтавщини зацікавилась зловживаннями обласних чиновників у сфері пасажирських регулярнихперевезень.

У своїй заяві, поданій до УВС у Полтавській області, директор ПП «ЛЮГ» просить правоохоронців перевірити діяльність цього чиновника на високій посаді до його звільнення.

– Я подав заяву щодо зловживань службовим становищем та перевищення повноважень колишнім очільником Департаменту інфраструктури та туризму ОДА, – говорить Дмитро Гончаров. – А також прошу правоохоронців перевірити Сергія Марчишенця на предмет підробки документів – протоколів конкурсу на робочий орган конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування. Сподіваюся, що правоохоронні органи обласного УВС не «забудуть» про нашу заяву. Бо корупціонери мають бути покарані не лише втратою робочого місця.

Вікторія Терещенко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Директор #заява #транспорт
Оголошення
live comments feed...