• Головна
  • Охоронне відеоспостереження для безпеки будинку
18:27, 30 червня 2015 р.

Охоронне відеоспостереження для безпеки будинку

Сьогодні найбільш популярні охоронні технології, що здатні зафіксувати всі події на певній території або в приміщеннях, - це мережеві камери відеоспостереження. Так охоронне відеоспостереження зарекомендувало себе як ефективний інструмент забезпечення безпеки для будь-якого об'єкта. Забезпечення належного рівня безпеки - це найбільш затребувана умова для роботи офісних будівель, приміщень для зберігання товарів або інформації та інших територій, де можливе велике скупчення людей. 

Встановивши систему відеоспостереження Ви зможете керувати великим потоком людей, відстежувати підозрілі ситуації, а також вчасно сповіщати служби правоохоронних органів про виникнення небезпечних ситуацій. Сучасні інтрументи захисту повністю автоматизовані і здатні забезпечити охорону будь-якому об'єкту.

Охоронне відеоспостереження, а також охоронні датчики для реагування - це спеціалізоване професійне обладнання. Щоб дані пристрої працювали ефективно, необхідно підійти до цього питання серйозно і послідовно: визначити приміщення або територію для охорони, поставити завдання і цілі, які має вирішувати обладнання, закріпити завдання за типами пристроїв і безпосередньо зайнятися придбанням обладнання.

IP відеоспостереження - це один з найбільш трендових напрямів у сфері охорони, які дозволяють значно підвищити рівень безпеки території або приміщення. Мережева система стеження складається з декількох основних частин, кожна з яких виконує певну функцію. Це і ip камери, і мережевий відеореєстратор, і бездротові точки доступу та роутери.

По-перше, варто сказати, що основною частиною IP відеоспостереження є відеокамера. В залежності від завдань і функцій, які повинна виконувати певна система відеонагляду, підбирається одна або декілька IP відеокамер і відповідний відеореєстратор на кількість відеопристроїв. Ip відеопристрої здатні вести професійне відеостеження в будь-який час доби. У темний час доби - вночі або при відсутності освітлення - відеокамери працюють зі спеціальними інфрачервоними світлодіодами. Дані пристрої здатні відстежувати об'єкти в темний час доби, а також сповіщати про спроби злому і проникнення на територію. Для того, щоб придбати правильний реєстратор необхідно продумати, яку кількість відеоданних він буде отримувати і обробляти в якій якості. Від цього залежить обсяг архіву.   

Оголошення
live comments feed...