• Головна
  • На Полтавщині шукатимуть крадіїв палива з поїздів за допомогою фарби
16:03, 30 червня 2015 р.

На Полтавщині шукатимуть крадіїв палива з поїздів за допомогою фарби

З метою попередження випадків розкрадання паливно-мастильних матеріалів співробітники Управління МВС України на Південній залізниці та управління ДП «Південна залізниця» здійснили фарбування використовуваного палива, повідомляє прес-служба УМВС.

Останнім часом на ДП «Південна залізниця» підвищилася кількість крадіжок пально-мастильних матеріалів, які завдають значної матеріальної шкоди підприємству. Так, з початку року зареєстровано 9 фактів розкрадання палива на території обслуговування. У травні, в ході проведення системних заходів, співробітниками Управління МВС України на Південній залізниці було виявлено злочинну групу з ознаками організованості. Зловмисники протягом тривалого часу на території Полтавського регіону здійснювали масштабні крадіжки паливно-мастильних матеріалів шляхом їх зливу з баків дизель-поїздів.

Довести причетність осіб до скоєння крадіжок палива з залізничних підприємств дуже складно, тому працівники транспортної міліції спільно з залізничниками використовували спеціальний барвник. Він не впливає на якість палива, а лише змінює його колір. Такі заходи допоможуть у виявленні зловмисників та попередження випадків розкрадання паливно-мастильних матеріалів.

#паливо #крадії #поїзд #південна залізниця

Коментарі

Оголошення
live comments feed...