• Головна
  • Полтавець Роман Скрипін завітає у своє рідне місто і розповість, чого прагнуть українці
13:55, 30 червня 2015 р.

Полтавець Роман Скрипін завітає у своє рідне місто і розповість, чого прагнуть українці

1 липня 2015 року о 17:00 у малій актовій залі Полтавського національного педагогічного університету журналісти «Громадського» Роман Скрипін та Сергій Грішин зустрінуться з усіма охочими.

Захід пройде в рамках проекту «Road Show». Його суть у тому, що журналісти «Громадського» їздять «майже по всій Україні». Вони відвідують як обласні центри, так і маленькі міста та села. Передбачено 10 поїздок за три місяці.

За концепцією, проект має на меті розповісти, хто є українці й чого вони прагнуть; спонукати громадян до самоорганізації у вирішенні локальних задач, а також окреслити перешкоди «в реалізації ідей».

Обкладинка проекту_

Обкладинка проекту_

За підсумками кожної поїздки в ефірі «Громадського» виходитимуть репортажі.

Підсумком проекту стане підготовка документального фільму, в якому журналісти спробують показати «реальну картину того, що турбує людей».

Сергій Грішин

Сергій Грішин

Один із журналістів – Роман Скрипін – наш земляк. Він народився і виріс в Полтаві. У 1997 році закінчив Інститут журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Кар’єру журналіста розпочав у газетах «Комсомолець Полтавщини» та «Україна молода». Є співавтором ідеї створення 5-го каналу, де працював протягом трьох років на посаді шеф-редактора та ведучого підсумкової програми «Час». Скрипін – один із засновників проекту «Громадське телебачення».

Роман Скрипін

Роман Скрипін

Що? Зустріч з журналістами «Громадського» Романом Скрипіним та Сергієм Грішиним.

Де? Мала зала ПНПУ ім. В.Г. Короленка

Коли? 1 липня о 17:00.

Вхід вільний.

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

#Полтава #зустріч #Скрипін

Коментарі

Оголошення
live comments feed...