• Головна
  • Полтавська організація представляє Україну на міжнародному форумі державних закупівель
12:50, 30 червня 2015 р.

Полтавська організація представляє Україну на міжнародному форумі державних закупівель

У Белграді (Сербія) з 29 червня по 2 липня триває воркшоп з державних закупівель (Public Procurement Workshop), який організовує «Open Society Foundation». Українську делегацію представляє Юрій Нестуля, виконавчий директор «Інституту аналітики та адвокації».

На воркшопі присутні експерти з державних закупівель та журналісти-розслідувачі з США, Великобританії, ЄС, країн Азії, а також — двоє українців: Юрій Нестуля та Гліб Канєвський, експерт «Центру політичних студій та аналітики».

Вікі Літвінов, яка представляє «Open Society Foundation», наголосила на тому, що саме відкритість інформації про державні закупівлі є важливою передумовою для підвищення якості послуг, що надаються населенню, та загального розвитку держави в напрямку побудови демократичного суспільства.

Юрій Нестуля про держзакупівлі в Україні (2) Обговорення

Гліб Канєвський поділився унікальним український досвід реформування військових закупівель для армії під час війни при активному залученні громадськості.

Юрій Нестуля розповів про ситуацію в Україні у моніторингу закупівель. Зокрема, він згадав про стан відкритості інформації в Україні у порівнянні з іншими країнами та проаналізував можливості запровадження електронних процедур у цій галузі.

Юрій Нестуля про держзакупівлі в Україні Досвід українських представників зацікавив усіх присутніх

— По ситуації щодо відкритості інформації Україна знаходиться на високому рівні, — пояснює Юрій Нестуля — Проблема ж полягає у розслідуваннях корупційних проявів та притягненні винних до відповідальності. Тому саме над цим напрямком слід працювати, щоб у майбутньому підвищувати ефективність використання бюджетних коштів.

Довідка: «Open Society Foundation» (Фонд «Відкрите суспільство») — це створена у 1993 році міжнародна благодійна організація зі штаб-квартирою у Нью-Йорку, що ініціює та підтримує програми у галузі освіти, культури та мистецтва, охорони здоров’я, громадських ініціатив, які сприяють розвитку ідей та механізмів відкритого суспільства.

Катя Кролевська, «Інститут аналітики та адвокації»

#Полтава #організація #Нестуля

Коментарі

Оголошення
live comments feed...