• Головна
  • Близько сотні хлопців та дівчат з усієї України візьмуть участь у патріотичному таборі на Полтавщині
11:45, 30 червня 2015 р.

Близько сотні хлопців та дівчат з усієї України візьмуть участь у патріотичному таборі на Полтавщині

Близько сотні хлопців та дівчат з усієї України візьмуть участь у патріотичному таборі “Відвага 2015 ім. Івана Гавдиди”. Протягом десяти днів учасники житимуть на березі Ворскли, де будуть дотримуватися чіткого та єдиного для всіх розпорядку дня, готуватимуться до викликів сучасних реалій сьогодення.

Час довів важливість національно-патріотичного виховання молоді. Це визнано і на державному рівні, де тільки починається розробка та планування проведення заходів, подібних до “Відваги”. Організатор табору, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, готує молодих патріотів уже чотирнадцять років і має розгалуджену мережу літніх таборів, мета яких - активізувати молодь. Так, “Відвага” проходитиме восьмий рік поспіль: методика виховання, що діє на таборі, довела свою ефективність на практиці, адже випускники табору - громадські діячі, активісти Революції Гідності, бійці АТО, волонтери.

Окрім цього, “Відвага” проходитиме на межі трьох областей: Полтавської, Сумської та Харківської, щоб залучити якомога більше  жителів Східної частини України.

Табір розрахований на хлопців та дівчат, що хочуть діяти в інтересах України. “Випускники табору мають бути готовими до будь-яких викликів: від базових знань про свої права та вміння їх захистити, до володіння зброєю та спроможності адекватно діяти в надзвичайних ситуаціях”, - говорить Іван Кішка, голова “Молодіжного Націоналістичного Конгресу”.

Акцент робиться на виховання покоління, що вміє перемагати свої слабкості, має твердий характер та активну життєву позицію. “За десять днів перебування на “Відвазі” людина дійсно може змінитися. Система виховання - перевірена роками практики. Подібні табори організовувалися як вишколи в Українській повстанській армії, а ми - продовжуємо цю традицію”, - додає полтавець Дмитро Жмайло, комендант “Відваги”.

Жорстка дисципліна, чіткий розпорядок дня, а також заборона на паління та вживання алкоголю - неодмінна складова табору. Серед елементів програми - як спортивні змагання та ігри — регбі, бокс, страйкбол, волейбол, так і  лекції та тренінги, зустрічі з відомими людьми — громадськими активістами, істориками, військовими, журналістами.

Цього року програма табору включає також елементи базової військової підготовки; теренову гру, рейндж-кидок, туристичні змагання та смуги перешкод, нічні чергування та навчальні тривоги.

Більш детально про табір Ви можете дізнатися на сайті: mnk.org.ua, а також за телефонами +38 096 753 19 75 та +38 093 073 47 18.

#Полтавщина #табір #"Відвага"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...