• Головна
  • У літніх таборах Полтавщини завершується перша зміна
10:57, 30 червня 2015 р.

У літніх таборах Полтавщини завершується перша зміна

28 червня у дитячому оздоровчому таборі «Ерудит» відбулося свято на честь закриття першої зміни. В урочистостях взяли участь голова Полтавської ОДА Валерій Головко та директор Департаменту освіти і науки Євгеній Ленський.

«Ерудит» – це табір, у якому відпочивають обдаровані діти. Табір створено на базі Кременчуцького педагогічного училища імені А.С. Макаренка. Протягом трьох змін літа в ньому оздоровлюється 180 обдарованих дітей Полтавщини. А це – переможці та призери районних, обласних, республіканських олімпіад та захисту робіт Малої академії наук України, призери та переможці спортивних, пісенних, танцювальних конкурсів.

Табір є не тільки оздоровчим, а й навчальним. Протягом табірної зміни для вихованців проводяться різноманітні майстер-класи та функціонують гуртки за інтересами, де кожна дитина може проявити свої творчі здібності.

Євгеній Ленський нагороджує найкращих працівників табору

Євгеній Ленський нагороджує найкращих працівників табору

 Валерій Головко дарує м'ячі

На концерті, приуроченому до закриття першої зміни, діти згадували приємні моменти, які сталися із ними за 21 день відпочинку. Чимало із них сумувало, що табірна зміна закінчується. Але попри все, діти із користю провели час та знайшли нових друзів.

На свято завітало й керівництво області, причому не з порожніми руками. Так Валерій Головко подарував такий необхідний табору спортивний реманент — батут і м’ячі. Діти встигли випробувати подарунки, що охоче продемонстрували на відео під час концерту. І подякували за подарунки очільнику області. Євгеній Ленський вручив найкращим працівникам табору грамоти від Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.

Валерій Головко та Євгеній Ленський аплодують учасникам концерту

Валерій Головко та Євгеній Ленський аплодують учасникам концерту

 Діти випробовуть новий батут

– Ці діти – майбутнє України. – говорить Валерій Головко. – Саме вони вже зовсім скоро вирішуватимуть долю держави, розбудовуватимуть її. Тож я бажаю їм усього найкращого на життєвому шляху. Сміливо мрійте — і втілюйте ваші мрії в життя!

Прес-служба Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

#Полтавщина #табір #зміна #Ленський

Коментарі

Оголошення
live comments feed...