• Головна
  • У центрі Полтави активісти пікетують обласну прокуратуру
10:38, 30 червня 2015 р.

У центрі Полтави активісти пікетують обласну прокуратуру

У ці хвилини у стін Полтавської обласної прокуратури триває акція протесту проти виправдання начальника НБУ, який керував авто в нетверезому стані.

Близько сотні громадських активістів, членів громадського формування UPC Patrol прийшли до стін прокуратури, щоб висловити своє невдоволення діями судді Октябрського районного суду, який і виправдав Городницького. "Суддя Струков створив своєрідний прецедент, виправдавши начальника НБУ. Своїм рішенням суддя дозволив усім порушникам вживати алкоголь після того, як тебе зупинить патруль ДАІ. Тобто тебе зупинили, а ти можеш спокійно дістати пляшку і пити по дорозі в лікарню, де будуть проводити аналіз на вміст алкоголю", - висловлює свою позицію один з активістів.

У центрі Полтави активісти пікетують обласну прокуратуру, фото-1

 DSC_1317

Протестувальники тримають у руках плакати з написами, адресованими судді та самому винуватцю - Городницькому. Крім того, активісти принесли кілька пляшок з горілкою, примістивши до них напис "аптечка Струкова", адже адвокат Городницького стверджував на суді, що в такий спосіб його підзахисний намагався заспокоїтися і вгамувати тиск.

У центрі Полтави активісти пікетують обласну прокуратуру, фото-2

 DSC_1325

Представники прокуратури, які вийшли на зустріч з активістами порадили їм звертатися безпосередньо до суду та подавати апеляцію. Акція протесту вирушила до будівлі Октябрського районного суду.

Подробиці читайте згодом на нашому сайті.

#Полтава #мітинг #Городницький #Струков #прокуратура

Коментарі

Оголошення
live comments feed...