• Головна
  • У рамках акції «Відповідальність починається з мене» на Полтавщині встановили спортивний майданчик
08:46, 30 червня 2015 р.

У рамках акції «Відповідальність починається з мене» на Полтавщині встановили спортивний майданчик

Найактивніші учасники Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» отримують винагороду. Цього року Полтавщина здобула почесне 1 місце та виборола п’ять спортивних майданчиків для усієї області. Вже два куточки полтавського краю насолоджуються отриманим подарунком та розвивають свої спортивні вміння та навички.

Вирішено встановити третій майданчик в смт Шишаки, а саме на території Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І.Вернадського. Діти з нетерпінням чекали відкриття. Відкривали новий спортивний майданчик традиційно перерізавши смужку. 

«Шишаки проявили себе, як одні з найактивніших районів Полтавської області. Провели безліч заходів, а саме рейдів з приводу продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів, тому це велика перемога для учнів району,» - поділилася заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації Юлія Северин.

_zIhnA-PHWU

Діти одразу взялися випробовувати нове спортивне приладдя та не приховували свого захоплення. Директор школи висловив великі слова вдячності усім присутнім за активну участь в рамках акції та чекає нових спортивних перемог.

fmF-60mrOec«У нас не було знаряддя для занять з воркауту. Тепер учні зможуть проявити свої спортивні здібності, займаючись на новому металевому спорядженні» - зазначив директор Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І.Вернадського Віталій Іваниця.

N-HSqRM8rNcКоординатори акції у Полтавській області Юлія Северин та Світлана Лобанова впевнені, що спільними зусиллями громадян Полтавщина зможе вибороти першість і цьогоріч. Тож попереду багато роботи!

Прес-служба ГО "КОМАНДА МОЛОДІ"

Тетяна Підлепич

#Полтавщина #спортивний майданчик

Коментарі

Оголошення
live comments feed...