• Головна
  • Полтавські активісти готують акцію протесту у стін обласної прокуратури
14:43, 28 червня 2015 р.

Полтавські активісти готують акцію протесту у стін обласної прокуратури

У вівторок, 30 червня, громадські активісти і просто небайдужі полтавці готують акцію протесту у стін Полтавської обласної прокуратури.

Організовує акцію "Громадський майдан Полтавщини". Причиною для невдоволення громадськості стало виправдання начальника Полтавського відділення НБУ Михайла Городницького, якого звинувачували у керуванні автомобілем напідпитку. Активісти невдоволені, передусім, рішенням судді Олександра Струкова. Тому свою акцію назвали "Суддя Струков, "накоти" 150 гр., ідуть Громадські активісти!"

Нагадаємо, громадські активісти затримали Городницького, коли той, нібито, був п’яний за кермом. Відомо, що начальник НБУ був напідпитку того дня. Про це засвідчили результати експертизи. У його крові виявили 2,07 проміле алкоголю. Захист базувався на тому, що активісти не мали права зупиняти автівку чиновника і вони діяли протиправно. Крім того, адвокат Городницького заявив, що його підзахисний має хронічну гіпертонічну хворобу і він дуже розхвилювався через те, що його зупинили невідомі люди. Коли виявилося, що вони не будуть застосовувати до нього силу, Городницький, щоб заспокоїтися випив, сталося це вже після того, як він зупинився і вийшов з авто. У нього в авто була пляшка з алкоголем.

Суддя Струков виправдав чиновника, що й викликало бурю протестів серед громадськості Полтави.

#Полтава #акція #протест #суддя #Струков #Городницький

Коментарі

Оголошення
live comments feed...