• Головна
  • Аваков нагородив двох правоохоронців з Полтавщини
14:02, 28 червня 2015 р.

Аваков нагородив двох правоохоронців з Полтавщини

Глава МВС Арсен Аваков вручив нагороди захисникам суверенітету і цілісності України. Державні відзнаки отримали понад 50 працівників органів внутрішніх справ. Вручення відбулося з нагоди відзначення Дня Конституції України, повідомляє прес-служба МВС України.

Вручаючи нагороди, глава МВС підкреслив, що Конституція зараз є символом і основою свободи українського народу.

«Саме в наш час, у непростій ситуації війни, в якій органи внутрішніх справ опинилися на самому вістрі, ми сьогодні зустрічаємо це національне свято», – наголосив Арсен Аваков.

Глава МВС відповідно до Указів Президента України вручив державні нагороди 21 працівнику міліції, у тому числі двом правоохоронцям з Полтавщини. Крім того, відзнаки отримали 29 бійців підрозділів Національної гвардії України.

Серед нагороджених – дільничні інспектори, оперативники і працівники підрозділів міліції особливого призначення, а також представники всіх військових спеціальностей – від снайперів і розвідників до бійців-санітарів, і навіть далекомірника і кухаря.

Крім того, Арсен Аваков вручив двом працівникам присвоєні їм звання Заслуженого артиста України і Заслуженого лікаря України.

#Аваков #нагорода #АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...