• Головна
  • Не зважаючи на зливу, кінофестиваль «Відкрита ніч» у Полтаві все-таки відбувся
12:30, 28 червня 2015 р.

Не зважаючи на зливу, кінофестиваль «Відкрита ніч» у Полтаві все-таки відбувся

Учора, 27 червня, відбувся анонсований кінофестиваль "Відкрита ніч". У рамках якого було заплановано перегляд кращих українських короткометражних фільмів молодих режисерів під відкритим небом у парку Перемоги.

На жаль, погода внесла свої корективи в запланований захід. Сильна злива, яка розпочалася увечері не дала змоги провести все так, як хотілося. Але організатори заходу вирішили, що дійство відбудеться за будь-якої погоди. Тому перегляд фільмів перенесли до приміщення клубу "Вілла Крокоділла".

Організатори щиро подякували усім, хто не побоявся дощу і таки прийшов на "Відкриту ніч": "На жаль, ми таки не змогли домовитися з небесною канцелярією і перенесли захід у "Віллу Крокодила" (за що окрема подяка керівництву закладу). Дякуємо Миколі Кульчинському за ініціативу проведення цього кінофесту у Полтаві. Дякуємо "Райффайзен Банк Аваль" за фінансову допомогу "Відкритій Ночі". Дякуємо ще раз Вам, дорогі наші глядачі. Ми розуміємо, що було тіснувато (очевидно, ми занадто хороші піарники), але те, що Ви прийшли – дуже важливо для нас. Всі отримані зауваги ми врахуємо у нашій подальшій роботі. Але дуже хотілося б, щоб більше полтавців самі ставали організаторами і робили цікаві кіноподії у нашому місті. Творимо культуру разом!"

Полтавці, які прийшли на захід звісно були дещо розчаровані тим, щоб не вдалося провести свято на відкритому просторі. "Атмосфера у "Віллі" зовсім не та, та й не усі бажаючі помістилися в приміщенні. Минулого року під відкритим небом сотні полтавців дивилися фільми до самісінького ранку. А тут тісно і душно, але сама задумка такого заходу просто супер", - поділилася своїми враженнями одна з відвідувачок фесту Ксенія.

Більшість полтавців просили організаторів повторити "Відкриту ніч" на наступних вихідних, тим паче, що погода має бути сухою і теплою.

#Полтава #кінофестиваль #"Відкрита ніч"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...