• Головна
  • На Полтавщині намагалися відмити понад 12 млн гривень
13:05, 28 червня 2015 р.

На Полтавщині намагалися відмити понад 12 млн гривень

Як розповів в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов працівниками Державної фіскальної служби Полтавської області з початку  року внесено 37 повідомлень до Банку даних про сумнівні фінансові операції. Розроблений План спільних заходів Головного управління ДФС у Полтавській області та Полтавської митниці ДФС із запобігання та протидії тероризму та розповсюдження зброї масового знищення, повідомляє прес-служба ДФС у Полтавській області.

За результатами аналітичного відпрацювання та проведення документальних перевірок складено 25 матеріалів за ознаками кримінальних правопорушень. Загальна сума виявлених легалізованих доходів складає 12 млн.109 тис. грн.

Складено 9 довідок з ознаками кримінального правопорушення – ухилення від сплати податків, на загальну суму ухилення від сплати податків на суму 21 млн. 37 тис.

Загалом за матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом  ГУ ДФС у Полтавській області обліковано 7 кримінальних правопорушень, у тому числі 1 – за ст.209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) ,  2 кримінальних правопорушення   за  предикатними злочинами (злочин, в результаті якого виникли доходи, що можуть стати предметом злочину) та 4 кримінальні правопорушення за іншими статями.

#відмивання коштів #податки #гроші

Коментарі

Оголошення
live comments feed...