• Головна
  • На Полтавщині обговорили можливість надання допомоги по безробіттю для бійців з АТО
16:44, 28 червня 2015 р.

На Полтавщині обговорили можливість надання допомоги по безробіттю для бійців з АТО

В Миргороді проведено засідання круглого столу на тему: “Адаптація в суспільстві демобілізованих осіб із зони проведення АТО”, повідомляє Полтавський регіональний центр зайнятості.

Під час зустрічі обговорені проблеми психологічної адаптації даної категорії осіб та надання їм соціальних послуг. За попередньою домовленістю центром зайнятості підібрано кандидатуру психолога, яка на громадських засадах погодилась надавати психологічну допомогу демобілізованим особам. Цікаво, що психологом є особа, яка переїхала у Миргородський район з міста Маріуполь.

Також обговорювались питання щодо працевлаштування, надання одноразової допомоги по безробіттю на відкриття підприємницької діяльності, проведення громадських робіт з питань державної політики у сфері законності і правопорядку та проведення профілактично-роз’яснювальної роботи з метою запобігань протиправних діянь.

За результатами круглого столу вирішено провести розширену нараду за участю голів сільських та селищних рад, психологів, представників правоохоронних органів та охорони здоров’я.

#АТО #допомога #демобілізація

Коментарі

Оголошення
live comments feed...