• Головна
  • У Полтавській області знайшли 3,5 тони паленого алкоголю
11:42, 28 червня 2015 р.

У Полтавській області знайшли 3,5 тони паленого алкоголю

Прокуратурою Полтавщини спільно з працівниками податкової міліції ГУ ДФС України в області припинено діяльність злочинної групи, яка займалася незаконним обігом алкогольних напоїв на території Кременчука та Лубен. Про це повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції прокуратури області Сергій Остапенко, передає прес-служба Прокуратури області.

За результатами узгоджених дій викрито місця виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікованої горілки, коньяку та вин. З обігу вилучено понад 3,5 тонни підробленої продукції, транспортні та комунікаційні засоби, які використовувалися в незаконній діяльності.

«У кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут, транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України, призначено низку судових експертиз. Також проводяться розшукові дії, спрямованні на викриття та притягнення до кримінальної відповідальності всіх причетних до цієї діяльності осіб», - розповів прокурор.

#алкоголь #Остапенко #прокуратура

Коментарі

Оголошення
live comments feed...