• Головна
  • Благодійна екскурсія у Полтавський зоопарк. Фото
16:01, 28 червня 2015 р.

Благодійна екскурсія у Полтавський зоопарк. Фото

Вкрай важливо в наш неспокійний час допомагати людям хоч якось відволіктись від страшних подій на сході України. В першу чергу це стосується дітей, особливо тих, хто в силу життєвих обставин, вимушені разом із батьками покинути свої оселі та шукати порятунку в інших регіонах.

Команда ГО «Рідне місто, Рідний край» не залишилась осторонь цих проблем та вирішила запросити до чудового зоопарку «Vivat-Провінція» дітей, які приїхали в наш край з тих територій, де зараз не спокійно. Їм запропонували пізнавальну екскурсію, годування тварин та фотосесію. А на завершення заходу дітей чекав солодкий стіл та розваги на свіжому повітрі, що надало їм величезне задоволення і справжнісінький шквал позитивних емоцій.

Благодійна екскурсія у Полтавський зоопарк. Фото, фото-1

Зі слів заступника голови обласної громадської організації «Рідне місто, Рідний край» Олексія Чепурко, стало відомо, що це не перша і не остання акція такого спрямування. Їх команда постійно співпрацює і допомагає дитячим закладам, серед яких дитячі садочки, інтернати, дитяча лікарня, а також малозабезпеченим сім’ям та дітям-інвалідам.

Благодійна екскурсія у Полтавський зоопарк. Фото, фото-2

Взагалі, заходи такого роду – яскравий прилад соціально відповідального бізнесу, коли підприємці займаються не тільки тим, що заробляють гроші, але і вкладають свої ресурси у різноманітні суспільно корисні речі.

Благодійна екскурсія у Полтавський зоопарк. Фото, фото-3

«Діти, що приїхали до нас з тимчасово окупованих територій, переживають складний період у своєму житті, тому потребують певної культурної і соціальної адаптації», – говорить директор комплексу «Vivat-Провінція» Максим Венгровський, – «Такими заходами ми допомагаємо дітям відволіктися та водночас знайомимо їх з історією, культурою і особливостями нашого краю».

Благодійна екскурсія у Полтавський зоопарк. Фото, фото-4

Організатори планують продовжувати розважальні і просвітницькі заходи для дітей-переселенців. На наступних вихідних до зоопарку буде запрошено чергову групу дітей зі Сходу.

#Полтава #зоопарк #переселенці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...