• Головна
  • Полтавці презентували туристичний потенціал області у Харкові
15:18, 27 червня 2015 р.

Полтавці презентували туристичний потенціал області у Харкові

25 червня відбулася  презентація туристичного потенціалу Полтавщини у місті Харкові «Пропозиції культурно-пізнавального туристичного сезону Полтавщина-2015». Захід проходив у Центрі міжнародного співробітництва Харківської міської ради за участю 25 представників туристичного бізнесу міста Харькова.

Анонсування заходу дало можливість залучити саме ті підприємства, які займаються внутрішнім туризмом. Також серед почесних гостей були – Генеральний Консул Республіки Польща в Україні Станіслав Лукасик,  менеджер альянсу «Франсес» Гійом Мартенс, повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Презентацію туристичного потенціалу міста Полтави здійснив Віталій Павлов, начальник відділу туризму і культурної спадщини управління культури Полтавського міськвиконкому, член правління Спілки екскурсоводів Полтавщини.

Лариса Оніщук,  в.о. начальника Управління інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації розповіла про нові об’єкти, маршрути, культурно-мистецькі події, які планують провести на Полтавщині. Директор ТОВ «Сорочинський ярмарок» Юлія Єрмакова розповіла про  нові туристичні пропозиції, презентації, програми, які очікуються на Сорочинському ярмарку цього року з 18 по 23 серпня. Учасникам заходу продемонстрували невеличкий презентаційний фільм про Полтавщину, слайд – шоу, роздали буклети, календарі, диски та іншу презентаційну продукцію про область. Музичне вітання з Полтавщини пролунало у  виконанні тріо «Вишиванка» Полтавської обласної філармонії.

Загалом відбулось жваве обговорення можливостей відпочинку харків’ян на Полтавщині, адже вони зараз складають 30% від загальної кількості екскурсантів області. Наголошувалось, що область має понад 70 готельних закладів, серед них 10 – чотиризіркового рівня. Не оминули увагою і відпочинок у сільських оселях та санаторно-курортних закладах. Підкреслили можливості активного туризму – вело, водного, кінного та інших.

У цьому році підписано угоду про співробітництво в галузі туризму, курортів та культури між Департаментом інфраструктури та туризму Полтавської та Департаментом культури і туризму Харківської обласних державних адміністрацій, уже декілька років поспіль Полтавська міська рада та Харківська міська рада співпрацюють на основі підписаних угод про співробітництво. Робота з просування туристичних принад Полтавщини триватиме під час інфотуру для туроператорів з усієї України 7-8 липня цього року та інших презентаційних заходів.

#туризм #Оніщук #сорочинський ярмарок

Коментарі

Оголошення
live comments feed...