• Головна
  • У Полтаві відкрили третю вуличну бібліотеку
13:33, 27 червня 2015 р.

У Полтаві відкрили третю вуличну бібліотеку

Проект ПОЛТАВА КНИЖКОВА поступово розростається та розквітає по всьому місту.

Активісти громадської організації «Команда молоді» продовжують встановлювати полички для буккросингу в Полтаві. 25 червня в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» в Березовому сквері з’явилася ще одна вулична читальня. Цього разу полички вже не звичайні, а з сюрпризом. Вони розфарбовані у формі книги в кольорах прапору Полтави, що робить вуличні читальні гарнішими та затишнішими.

Приємно, що на цей раз не тільки молоді люди висловлюють слова подяки усім, хто підтримує цей проект, усім, хто приносить книжки до поличок, хто їх бере та читає.

У Полтаві відкрили третю вуличну бібліотеку (фото) - фото 1

Також навзаєм приємно почути слова подяки від перехожих чи людей, які просто відпочивають у парку:

«Дякуємо Вам, за таку гарну справу, нам дуже подобається ця акція, це дуже корисно для людей, аби не розламали» - зазначила жіночка поважного віку, що з подругою гуляла в Березовому сквері.

Активісти громадської організації були приємно вражені цікавістю до літератури не лише дорослих, але й малечі. Адже цього разу завдяки добрим людям на полицях з’явилися ще й дитячі книжечки. Поки що несміливо, але з ентузіазмом діти також захотіли стати читачами вуличних бібліотек. Вони з цікавістю розглядали полиці, а на питання чи будуть користуватися бібліотекою, відповідали, що також мають багато книжок і принесуть їх з дому.

У Полтаві відкрили третю вуличну бібліотеку (фото) - фото 2

Тож, проект ПОЛТАВА КНИЖКОВА розвивається і вже скоро у Полтаві з'явиться наступна вулична читальня, адже духовній столиці України потрібні відповідальні та освічені жителі.

Прес-служба ГО "КОМАНДА МОЛОДІ"

Ірина Кейдун

#Полтава #бібліотека

Коментарі

Оголошення
live comments feed...