• Головна
  • До сім’ї Бош Авто Сервіс приєднався «Центр Полтава»
Новини компаній
16:57, 26 червня 2015 р.

До сім’ї Бош Авто Сервіс приєднався «Центр Полтава»

Новини компаній

25 червня, відбулося урочисте відкриття авторизованої станції технічного обслуговування автомобілів мережі Бош Авто Сервіс «Центр Полтава» за адресою м. Полтава Харківське шосе, 13.

Історія компанії зародилася в Німеччині в 1886 році, коли Роберт Бош відкрив «Майстерню точної механіки і електротехніки».

Сьогодні, група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій та послуг. Частка продукції компаній на ринку автомобільних деталей сягає 68%. Серед сфер, якими опікується корпорація є розробка автомобільних технологій, виробництво устаткування для конвеєрного виробництва, техніки для дому та господарства, будівельні та енергозберігаючі технології. Всі розробки компанії націлені на максимальну екологічність та економічність.

DSC_0037

«Центр Полтава» відкрився наприкінці 2013 року. Проте його керівники згодом вирішили приєднатися до найбільшої мережі універсальних СТО в Україні Бош Авто Сервіс. Як виявилося, щоб стати частиною світової компанії, «Центру Полтава» довелося виконати ряд вимог. Зокрема, співробітники СТО пройшли спеціальні курси професійної підготовки. До того ж, сервіс було оснащено найновішим та найсучаснішим діагностичним обладнанням BOSCH.

IMG_6611

СТО мережі Бош Авто Сервіс - «Центр Полтава» - це висококваліфіковані фахівці з найсучаснішим обладнанням, завдяки яким, ремонт авто буде швидким, якісним та доступним.

Всі авторизовані СТО Бош Авто Сервіс працюють за єдиними стандартами якості, тому на будь-якій з них, незалежно від місця розташування, ви отримуєте той же комплекс послуг і той же рівень обслуговування, що і на всіх сервісних станціях Бош Авто Сервіс в світі. Тому автосервіс BOSCH - це гарантія якості та високий ступінь надійності.

До сім’ї Бош Авто Сервіс приєднався «Центр Полтава», фото-1

«Ми надаємо можливість нашим клієнтам отримати універсальний якісний сервіс за високими стандартами BOSCH, використовуючи новітні технології, як для автомобілів з бензиновими так і дизельними двигунами, - розповів керівник Бош Авто Сервісу «Центр Полтава» Олексій Теличко.

Усі присутні змогли не лише послухати про переваги нової авторизованої СТО, а й побачити, як відбувається процес приймання автомобіля в ремонт у реальному часі. Весь процес діагностики зайняв не більше 5 хвилин. До того ж, така послуга, є абсолютно безкоштовною для клієнтів Бош Авто Сервісу.

На момент авторизації, «Центр Полтава» мав більше 900 клієнтів. Один з них, розповів, чому віддає перевагу саме цьому сервісу: «Висока якість і адекватна ціна – це ті головні принципи за які я ціную «Центр Полтава».

#Полтава #"Центр Полтава" #сервіс #СТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...