• Головна
  • У Полтаві підбили підсумки командно-штабних навчань
13:33, 26 червня 2015 р.

У Полтаві підбили підсумки командно-штабних навчань

Сьогодні, 26 червня, завершилися багатоступеневі командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області.

Навчання проходили під керівництвом заступника директора – начальника відділу інженерно-технічних заходів та експертизи Департаменту організації заходів цивільного захисту Сергія Осипенко.

В ході навчань відпрацьовувалися професійні навички у різноманітних надзвичайних ситуаціях. Зокрема рятувальники «боролися» з епідемією африканської чуми, лісовими пожежами та затопленням.

Під час підсумкової відео конференції Осипенко відзвітував про підсумки і виявлені недоліки проведених навчань. Серед основних – це неналежна підготовка до навчань і несвоєчасне оповіщення. Так, наприклад, оповіщення населення про надзвичайну подію та інформування головного управління ДСНС зайняло майже 40 хвилин.

«Не сприяє покращення стану цивільного захисту скорочення управління посад фахівців радіозв’язку. Більшість недоліків у проведенні КШН пов’язані з недостатнім рівнем підготовки до проведення самого навчання. Відповідно до організаційних вказівок, управління ДСНС Полтавської ОДА підготовлено розпорядження голови ОДА про проведення такого КШН лише за тиждень до запланованої дати заходу», - відзвітував Осипенко. 

#Полтавська область #навчання #підготовка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...