• Головна
  • «Полтаватеплоенерго» шукає фахівців серед громадських активістів
13:07, 26 червня 2015 р.

«Полтаватеплоенерго» шукає фахівців серед громадських активістів

Цього року закінчується термін дії затвердженої у 2010 р. «Енерго - та екологоефективної схеми теплопостачання м. Полтави на 2011-2015 роки», основні положення якої до сьогодні визначають напрямки діяльності нашого підприємства.

Вже зараз фахівці «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» працюють над підготовкою перспективної програми розвитку теплопостачання у нашому з вами місті на наступні п’ять років.

Тому, запрошують представників громадських об’єднань та просто небайдужих полтавців, що є фахівцями у зазначеній галузі, долучитися до цієї важливої і відповідальної справи від якою, поза всяким сумнівом, залежить наше з вами майбутнє і майбутнє наших дітей.

Якщо ви маєте власні ідеї, бачення та змістовні пропозиції щодо шляхів розвитку та заходів з технічного переоснащення системи централізованого теплопостачання міста — направляйте їх на адресу підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО». Всі без винятку конструктивні ідеї, запропоновані представниками громадськості, знайдуть відображення у новій «Схемі розвитку теплопостачання м. Полтави на 2016-2020 роки».

Пропозиції надсилайте до 15 липня поточного року за адресою 36008, м. Полтава, вул. Комарова, 2-А або на електронну скриньку info@pte.poltava.ua.

Звертаємо увагу дописувачів, що пропозиції повинні обов’язково містити коротку довідку про автора та його контактні данні.

#"Полтаватеплоенерго" #фахівці #пошук

Коментарі

Оголошення
live comments feed...