• Головна
  • До бюджетів Полтавщини надійшло 2,8 мільйони гривень в рамках відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва
10:31, 26 червня 2015 р.

До бюджетів Полтавщини надійшло 2,8 мільйони гривень в рамках відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва

У Полтавській області з початку 2015 року землевпорядники нарахували 2,480 млн грн. відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. Загалом за цей період бюджети всіх рівнів поповнились на 2,875 млн. гривень.

Отримані кошти планують спрямувати на розвиток земельних фондів. Частину грошового ресурсу використають на інвентаризацію земель, проведення її нормативної грошової оцінки, поліпшення сільсько- та лісогосподарських угідь та заходи з охорони земель.

Місцеві органи влади за рахунок отриманих коштів зможуть додатково профінансувати соціальні заходи або проекти розвитку територій. На сьогодні залишок коштів, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва в Полтавській області на спеціальних рахунках місцевих рад становить 16, 851 млн гривень.

Прес-служба Держгеокадастру

#Полтавщина #земля #кошти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...