• Головна
  • Якими курортними містами найбільше цікавляться полтавці
10:11, 26 червня 2015 р.

Якими курортними містами найбільше цікавляться полтавці

Яндекс оновив і доповнив схеми 14 українських курортних міст, селищ та сіл. До їх числа увійшли місця, особливо цікаві полтавцям і кременчужанам. Це і приморські курорти Залізний Порт, Коблеве, Лазурне та Кирилівка, і західні Трускавець, Моршин, Яремче, Шацьк та Синевир. Саме про них жителі Полтавської області запитували у Яндекса протягом травня ‒ вересня минулого року найбільше.

Найзатребуванішим серед полтавців курортом виявилася Кирилівка — про неї Яндексу за цей період задали 30 тис. запитів. Стільки ж запитів припало на інші цікаві жителям Полтавської області (за винятком кременчужан) місця разом узяті.

А от кременчужани найчастіше шукали у Яндексі Залізний Порт — про нього за зазначений період спитали 12,5 тис. разів. Наступний за популярністю населений пункт — Кирилівка із 11 тис. запитів. На інші цікаві мешканцям Кременчука місця припадає загалом 31,5 тис. запитів.

Крім важливих для Полтавщини курортів, на Яндексі також оновилися карти Затоки, Грибівки, Кароліно-Бугаза, Курортного (Одеська область) і Приморська (Запорізька). На свіжих схемах можна побачити актуальну мережу вулиць із дорогами, а за допомогою пошуку на картах — знайти місцеві пансіонати, готелі та турбази. Вони є і на maps.yandex.ua, і в мобільній програмі, яку зручно взяти із собою у подорож.

Раніше на Яндекс.Картах уже були доступними детальні схеми Очакова, Скадовська, Генічеська, Бердянська та інших приморських міст і селищ, а також карпатських курортів Славського, Буковелі та Драгобрата.

#Полтава #запити #Яндекс

Коментарі

Оголошення
live comments feed...