• Головна
  • На Полтавщині судитимуть організовану злочинну групу,яка пограбувала сільського голову
09:22, 26 червня 2015 р.

На Полтавщині судитимуть організовану злочинну групу,яка пограбувала сільського голову

Прокуратура Полтавщини затвердила та направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо організованої злочинної групи з 3 чоловік, один із яких був неповнолітнім.

Вони обвинувачуються за ч. 4 ст. 187 (розбійний напад, вчинений у складі організованої злочинної групи), ч. 5 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, вчинена у складі організованої злочинної групи) КК України.

Окрім цього, кожний учасник групи обвинувачується у ряді інших кримінальних правопорушень, зокрема у нанесенні тілесних ушкоджень, що потягли смерть потерпілої; відкритому заволодінні майном із застосуванням насильства та інших тяжких злочинах. Про це повідомила прокурор відділу прокуратури Полтавської області Юлія Каралаш

«Зазначені особи у грудні минулого року викрали гроші та цінні речі з будинку однієї із сільських голів Глобинського району, а у січні та лютому цього року із застосуванням насильства та погрозою його застосувати скоїли розбійні напади на 2 кременчуцькі сім’ї», - зазначила прокурор. 

Внаслідок злочинних дій члени групи заволоділи майном потерпілих на загальну суму понад 72 тис. грн.

#Полтавщина #прокуратура #суд #злочинна група

Коментарі

Оголошення
live comments feed...