• Головна
  • Полтавські й кременчуцькі міліціонери вирушили у зону АТО
17:35, 25 червня 2015 р.

Полтавські й кременчуцькі міліціонери вирушили у зону АТО

25 червня з Полтави близько 200 бійців відправилися до зони проведення АТО – це полтавські та кременчуцькі міліціонери. На сході чоловіки змінять своїх колег.

Провести чоловіків до зони АТО прийшли як родичі – батьки, дружини, діти, так і представники громадськості. Міліціонери отримали благословення священник Свято-Успенского собора Отец Юрий, який побажав повернутися без втрат та окропив бійців святою водою. Після гімну міліціонери тричі вигукнули «Слава Україні! Героям Слава!», після чого пролунав початок популярної в Україні пісні про Путіна. Але замість нецензурного слова бійці лише посміялися.

«Сьогодні чергова ротація в зону проведення АТО. Визначено три дуже складні зони, де на сьогоднішній день відбуваються зіткнення з нашими силами. Але основне завдання у наших колег залишається незмінним – це охорона громадського порядку, боротьба зі злочинністю і затримання осіб, які скоюють тяжкі та особливо тяжкі злочини, - каже начальник УМВС в Полтавській області Олег Бех. – Хлопці перебувають у дуже складній ситуації. Зараз дуже складні погодні умови й іноді виникають проблеми з доставкою води та їжі. Приблизно з місяць прийнято рішення, що старші керівники, в тому числі і я, будемо відвідувати місця дислокації і виконання тих завдань, які перед нами поставлені міністром».

Після повернення із зони АТО міліціонери продовжують підготовку.

«Наші колеги входять в патрульну службу, дорожню службу і займаються відпрацюванням зон, територій, які є найбільш криміногенними», - говорить начальник УМВС Полтавщини.

Крім цього Бех повідомив, що завтра, 26 червня, чергові два бійця Полтавщини – з Полтави та Кременчука, отримають нагороди Президента.

IMG_0305IMG_0307
IMG_0308IMG_0309
IMG_0310IMG_0311
#АТО #Бех #міліціонери

Коментарі

Оголошення
live comments feed...